Balon Dünyası! Sanatsal tasarım ile kurumsal değerlerin işlendiği, renkli, yaratıcı, eğlenceli ekip çalışması yapıyoruz!

Büyük takımınızdan oluşturduğumuz 3-5 kişilik ekiplerinizin sadece balon kullanarak, ekip çalışması ile en iyi tasarım ve gösterişe sahip temalar inşaa etmelerini istiyoruz.

Kapalı alanlarda uygulanabilen bu aktivite, hem çok eğlenceli hem de çok yaratıcı bir takım çalışması sunuyor. Takım aktiviteleri içinde belki de en hafif, en renkli ve en büyük görseli olan çalışma diyebiliriz. Kurumsal değerlere veya günün temasına uygun en kreatif ve en iyi sunumları aktivite finalinde takımlarınızdan dinleyeceğiz.

Toplantınızın hedeflerine uygun, lansmanı yapılan yeni bir ürün, en yüksek kule, tematik bir enstallasyon veya bir insan figürü… Yaratıcı uygulamalarda özgür bıraktığımız ekipleriniz için garanti ettiklerimiz, bol eğlence ve etkili takım çalışması. Aktivite sonunda keyifle tüm balonları patlatmak serbest!

Nasıl yapıyoruz?

Ana malzemeniz çok basit, sadece balon. Sizden istediğimiz, bu balonları kullanarak büyük hatta çok büyük bir obje oluşturmanız. Sizi anlatan, takımınızı anlatan, ürün veya markanızı anlatan bir obje olabilir veya en yüksek kuleyi inşaa edebiliriz. 

Önce ekibinizi gruplar halinde çalışmaları için eşit sayıda ekiplere ayırıyoruz. Rengarenk binlerce balonu, elektrikli kompresörleri, ve yapıştırıcı malzemeleri ekiplere dağıttıktan sonra süreniz başlıyor. Uygulamanın içeriğine bağlı olarak, 30-60 dk içerisinde, istenilen konseptte objelerin yaratılması için ekipler kendi içlerinde çok iyi bir takım çalışması göstermeli.

En yüksek, en kreatif ve en iyi sunumlar sonucu jüri tarafından yapılacak oylama ile en başarılı ekipler seçilebileceği gibi, tüm ekipler büyü̈k bir balon projesinin parçası olarak da ekip çalışması yapabilirler.

Bu kurumsal motivasyon aktivitesini görsel açıdan zenginleştirmek isterseniz, dilediğiniz logo veya yazıyı bize önceden verdiğiniz takdirde sizin için balonla tasarımlar hazırlayarak toplantı veya etkinliklerinize renk katacak dekoratif enstallasyonlar oluşturabiliriz.

Balon süsleme ve sanat ekip çalışması hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.

Süre:30-60dk.
Kişi Sayısı:25-100
Katılımcı Profili:Zaman kısıtlaması olan gruplar, geniş profil katılımcılar, düşük bütçe beklentili aktivite grupları
Kazanımlar:Buz kırıcı, enerji verici, yeni iletişim yöntemleri, dikkat ve konsantrasyon, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma