Boomwhackers eğlencedir!

Çocukken çaldığımız renkli ksilofonları bilirsiniz. Her bir renk ayrı nota sesi verir, ve oldukça neşeli bir parçayı ritmik olarak çalmanıza olanak verir. İşte Boomwhackers adı verilen bu Melodik borular 1995 yılında ksilofon’dan ilham alınarak icad edilmiştir.

Bu renkli boruların herbiri farklı tek bir nota sesi verir, bu sayede çalınması zor gibi görünen parçaları ile kusursuz çalabilirsiniz. Üstelik enstrümanın bu renkli formu sayesinde de oldukça neşeli, eğlenceli ve heyecan verici bir kurumsal ritm ve perküsyon deneyimi yaşayacaksınız.

İnteraktif workshopumuzda, katılımcıların her birine farklı renklerde yani farklı notalarda melodik borular verilir. Göreviniz çok net, notalara konsantre olun ve size ait olan kısımları atlamayın. Birkaç prova sonrasında tüm katılımcılar kulak hassasiyetine sahip oluyor, ve takım ruhu ile ortak ritm ortaya çıkıyor.

Kurumsal Ritm ve Perküsyon aktivitelerimiz sadece Boomwhackers ile sınırlı değil. Body Perküsyon, Estrümantal perküsyon ve ritim show gibi diğer tüm seçenekleri görmek için bize ulaşınız.

Geçmişte bu aktiviteyi çok defa açıkhavada hatta gece bile gerçekleştirdik. Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR‘da bir organizasyon için iletişime geçiniz.

Süre:30-60 dk.
Kişi Sayısı:20-2,000
Katılımcı Profili:Takım aktivitesi için az vakti olan kalabalık gruplar, senkronize çalışma isteyen küçük gruplar, büyük kongre grupları buz kırıcı aktivite.
Kazanımlar:Takım çalışması, iletişim becerileri ve yeni iletişim yöntemleri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma