Buz kırıcı aktivite tercihlerinin en renklisi, kurumsal etkinliklerde kalıcı sonucu arayan şirketlerin tercihi, İZ BIRAK!

“Oradaydım” demenin en renkli hali!

El izlerimizden oluşan canlı bir tablo, ve bunu hep birlikte yapıyoruz. Şirketinizin logosunu ve dilerseniz bir hayat ağacını da önceden çizerek yerleştirdiğimiz büyük bir tabloya el izlerinizi bırakarak, bütünün bir parçası olduğunuzu hatırlayacaksınız. Ayrıca o gün, orada, ve o ekiple olduğunuzu “İz Bırak” tablosu ile kalıcı bir eser haline dönüştürüyoruz. Bu buzkırıcı aktivite aynı zamanda kalıcı bir sanat eserine dönüşüyor.

Aktivite katılımcıları rengarenk akrilik boyalara ister çıplak elleriyle ister tarafımızca sağlanan plastik eldivenlerle ellerini batırarak büyük tabloya el izlerini bırakacaklar. Hatta mesajlarını ve imzalarını da ekleyebileceklerdir. Hep birlikte oluşturulan bu renkli tablo etkinliğinizi kalıcı hale getirecek, ofisinizin en güzel duvarında daimi olarak sergileyebileceğiniz renkli bir tablo sağlayacaktır.

Basit gözükse de bu buz kırıcı aktivite kendi içinde bazı detaylar taşıyor. İdeal bir sonuca ulaşmak için yıllar içinde deneme yanılma yolu ile, gerek kullanılacak zemin malzemesi, gerekse boyaların kalitesi ve uygulama teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Buzkırıcılar nedir?

Buz kırıcılar genellikle daha kısa süreli, uygulaması kolay, özel bir hazırlık gerektirmeyen eğlenceli takım aktiviteleridir. Buz kırıcı aktiviteler büyük gruplar için de organizasyon hazırlığı ve uygulama kolaylığı açısından avantajlı bir takım çalışması aktivitesidir.

Etkili bir buzkırıcı, eğitim sınıfınızdaki veya toplantınızdaki konuşmaları ısıtacak, oturumun konusunu güçlendirecek ve katılımcıların etkileşimlerinden zevk almasını ve katılımcı olmasını sağlayacaktır. Etkili bir şekilde kullanılan buz kırıcı, bir toplantıda olası buzları kırar.