Çikolata rüyası, lezzetli ve eğlenceli bir çikolata workshop!

Çikolatanın büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkmaya, ekibinizle birlikte birbirinden leziz çikolatalar hazırlayarak gün sonunda evinize götürmeye hazır mısınız? Çikolata workshop için davetinizi bekliyoruz.

Çikolata workshop çalışmamızda, amaç sadece çikolatanın nasıl yapıldığını öğrenmek değil, aynı zamanda etkinlik katılımcılarının eğlenceli vakit geçirerek motivasyonlarını yükseltmek.

Mobil ocakları bulunduğunuz toplantı mekanına taşıyacak, gerekli tüm malzemeleri biz sağlayacağız. Tek ihtiyacımız, toplantı tesisinin, yaptığımız çikolataları dondurmamız için bize yeterli buzdolabı sağlaması.

Çikolatayı kullanarak toplantı konseptinize uygun senaryolarla etkinliğinizin içeriğini istediğiniz gibi şekillendirebiliriz. Dahası, ürününüzün kalıplarında çikolatalar yaparak lansman veya açılış gibi farklı kurumsal organizasyonlarınız için yaratıcı ve eğlenceli çözümler sunabiliriz.

Çikolata yapımı workshop esnasında öğreneceğimiz bazı detaylar:

  • Kuvertür kaç derecede eritilir?
  • Hangi kalıba ne kadar çikolata dökülür?
  • Peki içine hangi malzeme ne zaman eklenebilir?

En güzel çikolatayı kim yapacak? 🙂

Çikolata’nın takım ruhu ve motivasyon aktivitelerinde kullanılmasının en iyi tarafı, herkesin sahip olmak istemesi. İlk bakışta kulağa garip gelebilir ama bizler de sonradan fark ettik ki, hiç çikolata sevmeyen bir katılımcı bile muhakkak bir sevdiği için en iyisini yapmak istiyor.

Sonuçta çikolata workshop sonrasında katlımcılar çikolataların fazlasını beraberlerinde götürmektedir.

Çikolata yapım atölyesi uygulama içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür workshopları organize edebileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.

Çikolata workshop

Süre:60-90 dk.
Kişi Sayısı:10-100
Katılımcı Profili:Çikolataya alerjisi olmayan, eğlenirken öğrenmek isteyen her yaştan katılımcı.
Kazanımlar:Öğrenmeye deneyimi, Yaratıcılık, Eğlence-motivasyon-sosyalleşme, Ortak amaç ve hedef oluşturma