Enerjisi bol, renkli bir etkinlik mi arıyorsunuz?

Dans atölyesi çok farklı bir deneyim. Bugüne dek çok sayıda takım çalışması ve motivasyon aktivitesi deneyimlediğinizi biliyoruz. İletişim becerilerini aynı anda ve büyük ekiplerinize aktarmanın, onlara eğlenirken birlikte üretmenin keyfine varacakları farklı bir aktivite sunuyoruz.

Ofis içinde uygulamasını gerçekleştirebileceğiniz gibi, toplantı ve etkinlik mekanlarında da çalışması yapılabilecek bu aktivite, Dans Atölyesi!

Ritm ve müzik ile harekete geçecek bedenler, mutlak uyum içerisinde tek bir hedefe odaklanarak, takım çalışması aktiviteleri içerisinde en keyifli ve en aktif olanlardan birini deneyimleyecekler.

Kurumsal dans workshop uygulamamızda çalışanlarınız, aktivite esnasında sınırlı gözüken iletişim kabiliyetlerini nasıl üst seviyeye taşıyacaklarını, müziği araç olarak kullanırken etkili iletişim kurabileceklerini ve farklılıkların uyum içerisinde mükemmel sonuçlar yaratabileceğini yaşayarak öğrenecekler.

Günümüzün yoğun ve sıkıştırılmış sosyal yaşam ortamında, çalışanlarınızın eğlence, spor, sosyalleşme amaçlı nadiren deneyimlediği dans aktivitesini, onlara aynı zamanda bir fırsat olarak da sunmuş olacaksınız.

Büyük takımlarınızı daha küçük ekiplere bölerek Salsa, Latin, Pop, Salon dansları, Hip-Hop, Dans Füzyon, Oryantal danslar, Zumba gibi çeşitli danslarla eğitiyoruz. Dans Atölyesi kapsamında özel kareografiler hazırlayarak kurumunuza ait gala gecelerinin yeni yıldızları olma şansı da sunabiliriz, Haka dansı, Afrika savaş dansları gibi otantik ve eğlenceli danslar ile toplantı arasında büyük bir enerji patlaması da yaratabiliriz. Belki de flashmob uygulaması ile pazarlama aktivitelerinizin yıldızları olarak ekipleriniz şöhretlerini şirket dışına taşıyabilecekler.

Müzik, eğlence, ritim ve tam bir motivasyon istiyorsanız, biz de dans dans dans diyoruz!

Dans Atölyesi workshop uygulama içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür workshopları organize edebileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.

Süre:45-90 dk.
Kişi Sayısı:10-100
Katılımcı Profili:
Kazanımlar:Takım çalışması, iletişim becerileri,Buz kırıcı, Enerji verici, yeni iletişim yöntemleri, dikkat ve konsantrasyon, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma