El sanatları atölyesi ile sizlere çeşitli geleneksel el sanatları ve çağdaş sanatlara dair kurumsal workshoplar hazırladık.

Seramik, Ebru, Heykel başta olmak üzere, Cam işleme, Takı, Teraryum gibi çok sayıda kurumsal workshop ve sanat eğitimleri için çalışanlarınızı motive etmek çok da zor olmayacak.

Grubunuzun büyüklüğüne göre her aktivitenin uygulama teknikleri ve sunumu farklılık gözetmekte. Hatta workshop yapılacak lokasyona bağlı olarak sunulamayacak teknik altyapılar da olabilir veya ekstra hazırlık gerektirebilir. Bu sebeple ayrı ayrı birer aktivite olarak sunmak yerine çeşitli sanat eğitimlerini “el sanatları atölyesi” başlığı altında toplayarak sizden talep geldiğinde beraber değerlendirelim istedik. El sanatları eğitimleri kapsamında bazı workshop uygulamaları için kurulu atölye ortamına gitmemiz de gerekebilir.

Grup profili, ayırmak istediğiniz süre, katılan kişi sayısı, aktivite lokasyonu gibi çeşitli detaylar hakkında ekibimize sağlayacağınız bilgilere istinaden, kurumsal el sanatları workshop için size alternatifli teklifimizi sunacağız.

SERAMİK – EBRU – HEYKEL

CAM İŞLEME – TAKI – TERARYUM

MOZAIK – RESİM

El sanatları atölyesi ve diğer sanat workshopları içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür el sanatları workshopları organize edebileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.

Süre:30-90 dk.
Kişi Sayısı:5-150 (Bazen deneyim, bazen eğitim olarak sunulmaktadır)
Katılımcı Profili:Her ilgi alanında sanatsal aktiviteler sunulmaktadır.
Kazanımlar:Takım çalışması ve iletişim becerileri ve yeni iletişim yöntemleri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma