Graffiti Workshop ile renklerin büyülü karışımı ekibinize ilham versin!

Graffiti workshop galiba genlerimizde var. Modern graffitinin anavatanının ülkemiz olduğunu okumuştuk bir yerlerden. İlk örneklerine antik Efes şehrinde rastlanmış. Peki nedir bu graffiti?

Graffiti bir duvarda veya başka bir yüzeyde, genellikle sanatsal ifadenin bir şekli olarak, izinsiz olarak yazılmış yazı veya çizimlerdir. Graffiti hala tartışmalı bir konudur. Çoğu ülkede mülkün izinsiz olarak boyanması, sivil otoriteler tarafından bir suç olan, tahribat ve vandalizm olarak kabul edilir. Öte yandan,ana akım medyaya erişimi olmayan grafiti sanatçıları, sanat veya politik görüşlerini halka açık yerlerde sergilemek için bu bakış açısına direniyor.

Modern zamanlarda, sprey boya ve marker kalemler, yaygın olarak kullanılan grafiti malzemeleri haline

gelmiştir. Birçok farklı tipte ve stilde grafiti vardır ve bu hızla gelişen bir sanattır. Peki biz ne yapacağınız derseniz, açıklayalım.

Çalışanlarınızın bir takım olarak bu sanat dalını deneyimlemesi için organizasyonu biz yapıyoruz. Başta profesyonel graffiti sanatçımız olmak üzere, sağlık açısından kaliteli ve özel boyalar, eldiven, maske, zemin koruma, temizlik malzemeleri, arka fon gibi ihtiyacınız olan herşeyi biz sağlayacağız.

Hedeflerinize ve kurumsal değerlerinize uygun bir tasarımı ekibiniz ile birlikte yapıp, graffiti olarak hayata geçireceğimiz eserin önündeki aile fotoğrafı çok ama çok motive edici olacaktır!

Küçük gruplar halinde çalışarak büyük bir takımın büyük graffiti resmini oluşturmak ne kazandırır?

Sağlıklı tartışmak
Konsensus oluşturmak
Tasarım yapmak
Eğlenirken üretmek
Kağıtlar, kartonlar, sprey boyalar…

Rengarenk ve sıradışı bir takım çalışmasına hazır mısınız? Sizleri  kurumsal graffiti workshop aktivitesine bekliyoruz!

Graffiti workshop aktivitesi uygulama içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür workshopları organize edebileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.