HTC EVENTS FARKI / NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

HTC EVENTS Farkı

Kategori liderliği

Bakmayın web sitelerinde yazdıklarına, hiçbir takım ruhu ve motivasyon şirketi bizden daha çok eğitim ve team building event organizasyonu yapmıyor.  Sözleşmeler yalan söylemez!

Sektörü biz yaratmadık, ama biz değiştirdik!

Bugün internette gördüğünüz aktivitelerin %80’i Türkiye’de ilk kez bizim sunduğumuz uygulamalar. Sadece içeriklerimizi değil, kataloglarında ve web sitelerinde bizim fotoğraflarımızı kullanan şirketlerin sayısı da az değil. Şu anda dahi kategorimizde tescilli markalarımızın ismi ile websitesi kuran art niyetli “rakip” şirketler mevcut. Çok yakında ifşa edeceğiz : )

  • Başladığımızda, sektörün eski firmalarından, abilerimizden çok şey öğrendik. Sonrasında fark yaratmanın önemini kavradık ve birçok ilke imza attık.
  • Belli başlı konseptlere sıkışmış olan çeşitliliği ilk biz sıra dışı şekilde artırdık.
  • Web sitemizde tüm aktivitelerin draft bütçelerini ilk ve sadece biz listeledik.
  • “Sadece engel parkurlarına adanmış” eğitim tesisini ilk biz kurduk.
  • Türkiye çıkışlı olarak ABD’de yerleşik faaliyet gösteren ilk ve tek team building firması biziz.

Verimli olmadığını test ettiğimiz deneysel çalışmalarımızın bile “rakiplerimiz” tarafından taklit edilip hala sunulduğunu görmek özgüvenimizi tazeliyor!

HTC EVENTS olarak en büyük farkımız, çok sayıda saha uygulamasından edindiğimiz deneyim ve sürekli olarak yeniliği sunmayı hedefleyen ilkemizdir. Belki bir savunma hattı da diyebiliriz, ama sonuç olarak sunduğumuz eğitim programları ve aktiviteler web sitemiz ile sınırlı değil. Bize ulaştığınızda ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bu sayfalarda listelemediğimiz alternatifleri de kurumunuza sunacağız.

Team building aktiviteleri programlarımızı tasarlarken ön planda tuttuğumuz bazı kriterlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Çeşitlilik

Açık hava ve kapalı mekanlarda gerçekleştirebildiğimiz 70 farklı konsept ve toplam 170 takım çalışması aktivitesi ile kuşkusuz sektörün en fazla alternatif sunan kurumuyuz. 10 kişilik yönetim ekiplerinden, 1500 kişilik kongre gruplarına kadar, her segmentte sunabileceğimiz takım oyunlarımız mevcut.

Makul ve Net Bütçeler

HTC Events ile yapmış olduğunuz çalışmalarda, her zaman anlaşmanızdan daha fazlasını alırsınız. Sadece elinizdeki bütçeye göre program seçmiyor, aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre düşük bütçe oluşturmanın yollarını da buluyoruz.

Esneklik – Back Up

Bugüne kadarki uygulamalarda elde ettiğimiz deneyim, takım çalışmaları organizasyonlarında esnekliğin en önemli unsur olduğunu bize gösterdi. Organizasyonlar esnasında bizden kaynaklamasa dahi, her türlü problem karşısında çözüm odaklı ve güler yüzlü yaklaşım ile elimizden gelenin en iyisini yaparız. Back up programlar ile uygulama değişebilir ama, sonuç asla!

Sonuç odaklı

Size sunacağımız tüm takım oyunları ve motivasyon aktiviteleri, ya uluslararası standartlardadır, ya da denenmiş, çıktıları kabul edilmiş ve düzenli olarak geliştirilen eğlenceli takım çalışmalarıdır.

Kusursuz Planlama & Uygulama

Siz daha L demeden Leblebiyi anlayıp, çok önemsediğimiz, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun programı belirlemek konusunda deneyim sahibi olduk. Benzer çalışan profili, kişi sayısı, uygulama lokasyonu ve malzeme ile tamamladığımız eski çalışmalarımızdan gelen bilgiyi sizinle paylaşarak, organizasyonlarımızı üst seviye deneyim yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özel tasarım programlar

Bazen ihtiyaçlarınızın tam karşılığını bulabileceğiniz hazır bir program olmayabilir. Böyle bir durumda sizin aklınızda müthiş bir fikir var ve saha uygulamasında karşılaşabileceğiniz zorlukları kestiremiyorsanız, bize ulaştığınızda emin olun yangına körükle gideceğiz ve o fikir büyüyerek gerçeğe dönüşecektir.

Tüm team building aktiviteleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Kategoriler: Uncategorized