TEAMBLOG sizlere “Merhaba” diyor! Türkiye’nin lider team building şirketi HTC Events ekibi olarak, paylaşacak çok fazla yazımız, araştırmamız, yeniliklerimiz ve sektörel haberlerimiz olacak.

TEAMBLOG, aynı zamanda HTCevents’in Türkiye’de ve ABD’de, 5 kişiden 50bin kişiye kadar farklı büyüklükteki şirketlerin ihtiyaç duyduğu takım çalışması aktivitelerini organize eden, moderasyon ve uygulamasını üstlenen ekibimizin bilgi ve birikimlerini bir araya getiren bir arşiv görevi de görsün istiyoruz.

Bugüne kadar süregelen kreatif ve inovatif yaklaşımımızla sektörün nabzını tutarak, kurumsal etkinliklerde ve team building aktivitelerinde en yeni trendleri oluşturduk. Sadece şirketimizi değil, sektörü de kökten değiştirdik desek yanlış olmaz. Bugün HTCEVENTS sitesindeki yenilikleri, takip etmeyen sektör şirketi yok desek yanlış olmaz. Bu liderliği bilgi paylaşımı ve deneyim aktarımında da sürdürmek istedik. TEAMBLOG sadece bizim değil, paylaşımda bulunmak isteyen herkes için hazırlandı. Ekibimizi, uzmanları, akademisyenleri ve müşterlerimizi de bunun bir parçası yapmak, paylaşımlarımıza ve gelişimimize ortak etmek istiyoruz. Takipte kalın!

Kurumsal Eğitimler ve Takım Çalışması Programlarını sunduğumuz kurumsal aktivite merkezimiz PARKUR sitesini de incelemenizi tavsiye ederiz.

TEAMBLOG