Jingle Studio: Kendi sesiniz, kendi şarkınız!

Neden Jingle Studio? Ekibiniz için sürekli farklı arayışlar içinde olduğunuzu biliyoruz. Klasik uygulamaların bir çoğuna katılım gösteren ekipler için farklılık başlı başına bir motivasyon aracı zaten. Jingle studio aktivitemizde geçmişte ne yaptıysak sizin için özetleyelim.

Temel olarak ekibinizi bir ses stüdyosuna sokuyoruz ve her beraber söyledikleri bir şarkıyı profesyonel kayıda alıyoruz ve bunun video klibini çekiyoruz.

Peki ama Jingle Studio için hangi şarkı?

Dilerseniz sanatçılarımız sizin için sıfırdan bir jingle besteleyebilir veya buna ilaveten şirketinizi anlatan sözler yazarak kurumsal bir şarkı hazırlayabiliriz.

Aslında sizi en iyi siz anlatırsınız. Alternatif olarak, güncel veya geçmiş yıllara ait popüler şarkılardan birini seçip, üzerine hep beraber yeni sözler yazabilirsiniz ve tüm şirketin hafızasına kazınacak bir single çalışmayı beraber hazırlayabiliriz. İster koro halinde ister solo kayıtlar alınarak şirketinizin tüm çalışanları tarafından seslendirilmiş bu şarkıyı ve video klibini kullanabileceğiniz çok fazla mecra var.

Önemli dönem toplantılarınızın açılışında veya sonunda, gala geceniz gibi herkesin birarada olduğu zamanlarda bu kurumsal şarkı ile coşalım diyorsanız, “Jingle Studio Şirket Korosu” için sizin davetinizi bekliyoruz.

İster koro halinde ister solo kayıtlar alınarak şirketinizin tüm çalışanları tarafından seslendirilmiş bir jingle şarkıyı, toplantı sonunda veya gala öncesinde herkese dinletmek hoş bir süpriz olurdu diyorsanız, Jingle Şirket Korosu içinsizi stüdyomuza bekliyoruz. Bize ulaşın.

Geşmişte kurumsal aktivite merkezimiz PARKUR‘da bir parti ile bu aktiviteyi taçlandırdığımız da olmuştur.

Süre:90-120 dk.
Kişi Sayısı:5-200
Katılımcı Profili:
Kazanımlar:Takım ruhu, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, yaratıcılık becerileri, ortak amaç ve hedef oluşturma