Karaoke Parti Organizasyonu ile ister solo, ister ekip halinde avaz avaz şarkınızı söyleyin!

Karaoke parti organizasyonu süresince sesinizin iyi ya da kötü olması önemli değildir. Son derece keyifli bir müzikal eğlence aracı olan bu kurumsal aktivitede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır. Mikrofonu elinize alın ve başlayın şarkınızı söylemeye…Puan almak gibi bir sıkıntınız da yoksa alacağınız alkışlar sizi motive etmeye yetecektir.

Özellikle çıkış noktası olan uzakdoğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan yada kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir.

Karaoke yaparken, eğer şarkının sözlerini ya da şarkının neresinde gireceğinizi bilmiyorsanız tek yapmanız gereken gözünüzü ekrandan ayırmamak. Çünkü ekranda akan şarkı sözleri renk değiştirerek size adım adım bu konuda yardımcı olmakta.

Binlerce şarkıdan oluşan yerli-yabancı arşivimizle, istediğiniz her yerde karaoke parti organizasyonu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz tematik bir konsept dahilinde partinizi zenginleştirebilir, peruklar, kostümler, puanlama sistemleri ile şirket partilerinizde sınırsız müzik ve eğlence sunabiliriz. Mixer, CD çalar, Projeksiyon, Perde, ve mikrofonlar bizden, binlerce şarkılık arşivimizle eğlenceli performanslar sizden.

Kurumsal gecelerin değişmez eğlencesi, Karaoke Parti Organizasyonu

Arkadaşlarınızla kol kola girip en sevdiğiniz şarkıları solo veya grup olarak bağıra çağıra söyleyeceğiniz bir geceye var mısınız? Karaoke Parti Organizasyonu için sağlayabileceklerimiz:

Ses kalitesi:

Karaokelerin altyapı kalitesi çok önemlidir. Arşivimizdeki şarkılar orjinaline en yakın altyapılar ile hazırlanmıştır. Kötü altyapılarla hazırlanan karaokeler şarkı söylemenizi güçleştirdiği gibi etkinliğinizi de işitsel bir işkenceye dönüştürür. Karaoke geceniz için en iyi ses kalitesini sunmaya özen gösteriyoruz.

Arşiv kalitesi:

Bir karaoke etkinliğinde, ses ve görüntü kalitesi kadar arşivin güncelliği, niteliği ve derinliği de önemlidir. Karaoke arşivimiz her zevke ve yaşa uygun, en güncel ve popüler şarkıları barındırmaktadır. Sürekli güncellemeler yapmakta, yeni ve akıllarda yer eden şarkıları arşivimize eklemekteyiz.

Ses, görüntü ve ışık:

İyi bir karaoke parti organizasyonu, iyi ses demektir. Buna ilaveten karaoke şarkılarının yansıtıldığı perde veya Led ekranın netliği, ambiyansın da bu aktiviteye uygun olması son derece önemli. Tüm bunlar da iyi bir teknik altyapı ile mümkündür. En profesyonel markaların ürünleri ile hizmet veriyoruz. Etkinliğin yapıldığı tesisin altyapısına ilaveten sadece Karaoke hizmeti alabileceğiniz gibi bizden ekstra ışık ve dekor desteği de alabilirsiniz.

Kesintisiz eğlence:

DJ’imiz etkinliğiniz süresince grubun beğenisine uygun şarkılarla, karaoke boşluklarını doldurur, müzik ve eğlence sürekli devam eder.

Konsept öneriler:

Karaoke partinizi renklendirecek her türlü önerileri bize getirebilirsiniz. Alkışmetre uygulaması, kostümlü etkinlikler, helyum, sunucu ve animatör alternatifleri bu seçeneklerden sadece bazıları.

Karaoke Parti Organizasyonu içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür eğlence aktivitelerini ve partilerinizi organize edebileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.