Kar kış bizi durduramaz!

Kardan adamlar kış takım aktiviteleri için hazırız!

Güçlü takımlar, her koşula adapte olabilen, kriz dönemlerinde çözüm odaklı ve adanmış olarak sonuca giden ekiplerdir. Bu programda ekibiniz, etkili bir eğitim ve takım çalışması ile hiç olmadığı kadar kar ve buzla uğraşacak. İster çadır konaklamalı maceralı bir hafta sonu programı ile, ister mevcut toplantı otelinizden günübirlik bir yaklaşımla, kış oyunları güçlü kardan adamlar yaratacaktır.

Sadece kar ve buzdan oluşan bir ortamda, takım çalışması yapmak kadar yaptırmak da, ancak kış koşulları konusunda uzman ekipler ile mümkündür. Bu alanda uzman profesyonel dağcı ekibimiz, çalışanlarınıza mevcut kış koşullarını son derece güvenli ve keyifli bir ortam gibi hissettirecek ve unutulmayacak bir kış aktivite deneyimi ve eğlence oyunları yaşatacaktır. Karda yapılabilecek açık hava grup eğitimleri arıyorsanız, “Kardan Adamlar Kış Oyunları” tam size göre bir takım çalışması olacaktır.

Kış Oyunları  ve Karda Takım Aktiviteleri :

Zorluk derecesi “kolay” ve her yaş ve fizik grubuna uygun olan aktiviteler:

Geleneksel Kızak Yapımı: Ekipler kendi ahşap kızaklarını imal ederek takımlar arası kızak yarışması ve sürpriz eğlenceler ile günü tamamlayacaklar. Depomuzda onlarca kızak hazır sizleri bekliyor!

Kış Takım Olimpiyatları

Outdoor Training eğitimlerinin kar ve buzlu zeminlere uygun versiyonu desek yanlış olmaz. Geçmişte Uludağ, Kartepe, Kartalkaya gibi kış sporu ve toplantı merkezlerinde bu tür çalışmalar yaptık. Rafine bir program ile takımınızın ihtiyaç duyacağını tüm kazanımlar molalarla beraber 90-150 dakika içinde keyifle aktarılacaktır.

Temel Kış Eğitimi / Karda Hayatta Kalma / Survival Training

Bu programda, profesyonel dağcı ekiplerimiz, çalışanlarınıza kış koşulları survival (hayatı idame) eğitimi verecek ve bu eğitim yaşam boyu kullanılabilecek şekilde hafızalarında yer edecektir. Acil durumda kriz yönetimi, yön bulma, bivak yapımı, ısıyı ve enerjiyi koruma, ekibi koruma, hipotermi’den korunma, kar ve fırtınada güvenli ortama intikal gibi bir çok başlıkta uygulamalı eğitim verilecektir. Ailelerine de aktarabilecekleri bu temel “karda hayatta kalma” eğitimi, ikamesi olmayan bilgi türlerindendir.

Daha aktif katılım ve isteyen aktivite:

İgloo ve Kar Mağarası Yapımı:  Ekibimiz destek ve moderasyonu ile, çalışanlarınız ancak kuzey kutup dairesinde görebilecekleri Eskimo evi “Igloo” yapımını öğrenecek ve inşaatını gerçekleştirecekler. Kış koşullarında dış ortamdan en yüksek izolasyonu sağlayan geleneksel Igloo yapımı için, her kar seviyesi ve kalitesi uygun olmayabilir. Bu durumda başta kar mağarası olmak üzere diğer alternatifleri değerlendirmek durumunda kalabiliriz.

Geleneksel Hedik Yapımı: Takımlar kendilerine sağladığımız malzemeler ve proje dosyası ile geleneksel hedik yaparak, derin karda diğer takımlarla keyifle yarışacaklar. Bundan önce karda iz açma teknikleri ve diğer temel-kış eğitimleri hakkında ekibimiz eğitim verecektir.

Teklif almak için bize ulaşınız.

Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.