Kıbrıs Kurumsal Etkinlik Organizasyonu, Toplantı Ve Takım Aktiviteleri İçin HTCEVENTS Hazır!

Bizim işimiz: Kurumsal Etkinlikler, Takım Çalışması, Motivasyon Aktiviteleri, Takım Ruhu Eğitimleri. Kıbrıs için yeniden yapılandık!

Kıbrıs’ta her yerde, her zaman, her grup büyüklüğüne uygun en iyi takım çalışması ve kurumsal etkinlikler

Kıbrıs’ta bir takım oluşturma faaliyeti veya eğitim programı mı planlıyorsunuz? Temel bir şeye razı olmanıza gerek yok. Bizimle eğlenceli, yaratıcı, yenilikçi ve eğitici bir şeyler yapabilirsiniz. Istanbul ve New York merkezli olarak sunduğumuz kurumsal ekip oluşturma amaçlı uygulamalarımız, her katılımcının program boyunca etkin katılımını sağlayarak pratik ve gerçek dünyadaki sonuçlara ulaşmaya odaklanır.

Ne bütçe, ne iddialı sunumlar, esas olan uygulamadır!

HTCEVENTS uygulamalarında diğer her şirketten çok daha büyük etki var.

Lojistik sorunları çözmüş, Kıbrıs toplantı otellerinde defalarca takım çalışması ve event organizasyonu yapmış bir ekip moderatörlüğünde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Takım Çalışması ve Kurumsal Aktivite Faaliyetlerimiz:

HTCEVENTS tarafından Kıbrıs’ta düzenlenen ekip oluşturma etkinlikleri sadece eğlenceli değil; morali arttırıyor, yoğun liderlik özelliklerini geliştiriyor, sağlıklı bir iletişimi teşvik ediyor ve aynı zamanda yaratıcılığa ilham veriyor. Bunların hepsi, bir kurumun sürekli büyümesi ve gelişiminde önemlidir. Tüm çabalar bu ortak hedefe yöneliktir.

Ekibimiz bugüne dek Kıbrıs’ta toplantı otellerinde ve açıkhavada çok sayıda kurumsal etkinlik organizasyonu yaptı ve bu etkinliklerin her biri şirketlerin kültüründe dönüşüm sağladı. Etkili bir diyalog ortamı yaratmak için takım oluşturma ve motivasyon aktivitesi düzenleme konusunda küresel ve yerel deneyime sahibiz. Bizim için takım oluşturma ve motivasyon etkinlikleri, herhangi bir olağan etkinlik yönetiminin yalnızca bir parçası değil, daha sık ve her zaman tekrar edilmesi gereken, arkasında çalışan bir strateji olan uygulamalardır.

KIBRIS KURUMSAL ETKİNLİK VE TOPLANTI ORGANİZASYONU

Kuruluşunuzu sağlıklı ve ilham verici bir yer yapmak ister misiniz?

Istanbul ve New York merkezli, takım çalışması eğitimleri ve kurumsal motivasyon etkinlik yönetimi, hatta geliştirme şirketiyiz. Kişisel gelişimin yanı sıra koordinasyona da şiddetle inanıyoruz. Ekip ruhu oluşturma etkinliklerimiz organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Sizi takım olarak geliştirmek için siz neredeyseniz biz oradayız! Kıbrıs kurumsal etkinlik ve takım çalışması organizasyonlarını sıklıklar yaptığımız bir bölge. 2020 yılı için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti özelinde yeni taşınabilir aktivite hazırlıkları yaptık. Detaylar için bize ulaşınız.

Biz Nasıl Çalışırız?

Sizi ve ihtiyaçlarınızı tanımak isteriz.

Yüksek teknoloji dönemindeyiz. Kimi zaman bir telefon görüşmesi veya skype konferansı ile, kimi zaman diğer mobil applikasyonlar ile biryerlerden hızlı başlayabiliyoruz. İhtiyaçlarınız hakkında sizinle sohbet ederek, hedeflerinize ve bütçenize tam olarak uyacak bir program seçmenize yardımcı oluyoruz. Doğru soruları sorup, aynı sektörden geçmiş deneyimlerimiz ile kıyaslayarak aynı çalışan profiline uygun ön hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Doğru yerde olduğumuzu anlamak için draft tekliflerimizi yolluyoruz.

Etkinliğinizi özelleştirme

Bu aşamada, bulunduğunuz yeri, mekanı, grup büyüklüğünü ve istediğiniz sonuçları temel alarak etkinliğinizi ekibinize ve o güne uyarlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Yağmur yağarsa ne olacak? Son dakika değişikliklerinde neler yapabiliriz? Toplantı süresi sarkarsa ne olacak? Bu soruları sizinle beraber cevaplıyor olacağız.

Ayrıntıları düzenliyoruz

Etkinlik koordinatörünüz daha ince ayrıntılar üzerinde nokta atışı tespitler yapacak ve sizi sahadaki uygulama ekibine bağlayacaktır, böylece her şey sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Aktivite başlasın!

Tecrübeli ekibimiz yaptığı işi seviyor ve keyif almadıkları hiçbir işin içinde olmak istemiyorlar. Onların keyfi ve heyecanı bulaşıcıdır ve grubunuza ulaşır. Bu infekte durum takımınızı hedeflerinize etkili bir şekilde yaklaştırıp, güçlü sonuçlar sunar.

Neden takım ruhu eğitimleri ve motivasyon aktiviteleri?

Bir şirketin başarısı takım bazında ve takımın koordine ettiği çabalar temelinde tanımlanır. Takım oluşturma etkinlikleri bu özel amaç için tasarlanmıştır ve ekibimiz bu tür etkinlikleri organize etme konusunda lider uzmanlığa sahiptir.

Takım oluşturma gibi etkinlikler birden fazla şekilde özeldir. Her şeyden önce, bu tür etkinliklerin düzenlenmesi, iyi tasarlanmış ekibin geliştirilmesine yardımcı olur ve etkinlikler organizasyondaki çalışanların moralini artırır. Takım bir bütün olarak birbirlerine karşı bağlanmış hale gelir.

HTC Events, kurumunuzun büyümesine ve yüksek performans göstermesine yönelik ekipler oluşturulmasında yardımcı olan kültürü geliştirmek için yenilikçi yaklaşıma vurgu yapar.

Kurumsal ekip oluşturma ve takım çalışması eğitim programlarında ortak kazanımlar:

  • Takım bağlama ve güçlendirme
  • Güven oluşturma ve artırma
  • Takım rollerini ve kişilerarası dinamikleri anlama
  • Ortak hedef oluşturma
  • Açık ve güçlü iletişim kurma
  • Görev delegasyonu yapma
  • Sorumluluk alma
  • Sonuç odaklılık ve yaşayarak öğrenme
  • Motivasyon
  • Eğlence

Sadece İstanbul, New York ve Kıbrıs’ta değil, 15 kişilik yönetim ekiplerinden büyük kongre gruplarına kadar tüm dünyada yapılacak etkinlik organizasyonuna dair tüm ayrıntıları ele alabiliriz.. Güler yüzlü ve profesyonel kadromuz, hedeflerinizi anlamak için sizinle birlikte çalışıp ekip ruhu aktivitelerinizin aksamadan devam etmesini sağlamak için her adımda sizinle birlikte olacaktır. Kıbrıs Kurumsal Etkinlik ve Toplantı organizasyonlarınız için bir telefonunuz yeterli!