Kokteyl Workshop İle Renkli Kokteyller, Takım Çalışması ve Eğlence!

Kokteyl workshop aktivitesinde katılımcılar sadece takım olarak üretmenin keyfine varmıyor, aynı zamanda ömür boyu unutmayacakları bir kokteyl kültürü sahibi oluyorlar. Profesyonel barmenlerin desteği ile dünyaca ünlü kokteyllerin formülünü öğrenecek, ve size sağlanan malzemeler ile kendi kokteyllerinizi yapıp arkadaşlarınıza ikram etmenin keyfine varacaksınız.

Kokteyl eğitimi esnasında kullandığımız içkiler ve malzemeler bildiğiniz şeyler, ama kokteyller bildiğiniz türden değil. Her ekibe farklı tarif ve tadlarda kokteyl yapabilecekleri malzemeleri sağlıyoruz. Önce barmenimiz ekiplerinize kısa bir demo gösterdikten sonra sıra onlara geliyor ve ekip arkadaşları ile birlikte, diğer ekiplerdeki arkadaşları için farklı bir kokteyl hazırlıyorlar.

Özetle, kokteyl workshop sonunda her ekibin kokteylinin değerlendirmesini ve istenirse puanlamasını diğer ekipler yapıyor, kendinizi alkışlamak ise serbest.

Sizden istediklerimiz:

Her takımı için yeterli masaya sahip bir konferans veya toplantı odası. Bu aktivite mesai sonrası ofisinizde veya seçtiğiniz bir toplantı mekanında yapılabilir.

Size sağlayacaklarımız:
  • Ekibinize enerji katmak
  • Yeni bir beceri kazandırmak. İletişimi güçlendirmek.
  • Yakın çalışmayan ekipler için bir buz kırıcı oluşturma

Upgrade:

Ekstra bir bütçe ile sıradışı yeteneğe sahip, heyecan verici ve eğlenceli bir “yetenek” barmeninin şovu ile deneyimi artırabilirsiniz.

Kokteyl workshop takım aktivitesi için teklif almak isteserseniz buradayız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür eğlenceli workshopları da yapabileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.