Kombine takım çalışması programını kısaca özetlemek gerekirse, farklı aktivitelerde ağırlığı daha fazla olan kazanımların birleşik olarak sunulduğu 2-3 saatlik rafine bir takım çalışması diyebiliriz.

Her bütçeye uygun, esnek bir yapısı vardır. Nakliye araçları kullanmadan “light” versiyonla aynı kazanımları elde etmek de mümkün, gösterişli oyunlar ile sahayı doldurmak da.

Buz kırıcı oyunlar ile başlayıp, iletişim, zaman yönetimi, güven oluşturma, koordinasyon, ortak hedef oluşturma oyunları ile devam eden ve finalinde bir proje yönetim aktivitesi ile biten bir program sizleri bekliyor.

İhtiyacınız olan herşey bu programda!

Her bir uygulamada kurumunuza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak oyunları seçiyoruz, değişikliğe uğratıyoruz veya genel program içindeki ağırlıklarını manipüle ediyoruz. Aktivite seçiminiz bu program olursa, sizinle beraber 50’e yakın takım oyunu içinden size özel bir program oluşturacağız.

Kombine Takım Çalışması programını uygularken yaşayarak öğrenme modelini kullanacağız ve hedefimiz yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesini sağlamaktır.

Kombine takım çalışması
Kombine takım çalışması programı ile farklı aktivitelerin kazanımları, daha az malzeme ile daha küçük alanlarda birleştirilir. Hem açık alanda hem de kapalı mekanlarda uygulanabilir.

Şirket ofisleriniz, otellerin toplantı salonların gibi kapalı mekanlarda da, açıkhavada, doğada da organizasyon yapabiliriz. Eğer açık havada ve bu amaçla kurulu bir tesiste organizasyon yapmak isterseniz, sizleri Istanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’deki outdoor aktivite tesisimiz PARKUR‘a bekliyoruz.

Sizin seçtiğiniz bir lokasyonda uygulama yapmadan önce, alan müsaitliği konusunda sizlere danışmanlık yapacağız. Bütçenize ve tercihinize bağlı olarak, binek araçla ve eğitmen yanında gelemeyecek büyük malzemeler ile daha kapsamlı bir “Outdoor Training” programı da mümkün.

Kombine Takım Çalışması deneyimi için bize ulaşınız.