Kurumsal Etkinlikler

Kurumsal etkinlikler, şirketin kendisini, tarihçesini, değerlerini ve hedeflerini çalışanlara, yöneticilere, müşterilere ve potansiyel müşterilere sunma şeklidir. Bu nedenle, kurumsal etkinlikler organizasyonunun doğaçlama yapılamayacağını vurgulamak önemlidir.

Sanal gerçeklik değil, deneyim sunuyoruz!

Dilerseniz tam etkinlik yönetimi, başlangıçtan bitişe…

Kurumsal Etkinlikler Tasarımı

Kurumsal bir etkinlik düzenlemek, sektörde belirli beceriler ve bilgiler ile aynı zamanda alanda edinilen önemli deneyimleri gerektirir. HTC Events bu özellikleri tamamen yansıtıyor. Tasarımcılar, etkinlik yöneticileri, proje yöneticileri ve diğer birçok profesyonelden oluşan ekibimiz, gerekli her öğenin tasarımını ve etkinliğin organizasyonunu ayrıntılarıyla yapabilir.

Yıldönümleri, gala yemekleri, partiler, konferanslar, toplantılar, takım çalışması aktiviteleri, kurumsal piknikler ve geziler müşterilerimiz için yarattığımız iş etkinliklerine dair örneklerin sadece birkaçıdır.

Bizim işimiz deneyim yaratmak!

Küre dağlarında kamp yaptık, Monte Carlo’da şehir macerası. Mardin’de 130 kişiyle Hazine Avı, New York’ta 7 saatlik Scavenger Hunt. Çeşme’de sahil aktivitesi, Namche Bazaar’da bilardo turnuvası. Four Seasons’ta 5 kişilik, Arifiye’de 2500 kişilik takım aktivitesi. Cumhuriyetköy’de tarlada karaoke, Formula 1 pistinde yarış deneyimi. Boğazda murder mystery, Lüleburgaz’da outdoor training. Susurlukta survivor macerası, Kıbrıs’ta medeniyet…

Team building aktiviteleri

Herkes için bir şeyler

En geniş aktivite yelpazesi, temalar ve eğlence fikirleri

Kurumsal Etkinlik Prodüksiyon Ajansı

İlk olarak, müşterimiz ile etkinliğin amaç ve türünün ve mevcut bütçenin belirlendiği bir toplantı ile başlarız. Daha sonra, ekibimiz konseptin geliştirilmesine ve bütçenin çeşitli faaliyetlere tahsis edilmesine özen gösterir.

Kurumsal etkinlik projesi, şirketimizdeki diğer ekip üyelerinin yanısıra tüm tedarikçileri koordine eden ve yöneten bir iç proje yöneticisine verilir. HTC Events, aslında misafirleri ağırlamak için organizasyon sekreteryası da dahil olmak üzere herhangi bir faaliyeti zorunlu olmadıkça dışarıdan kaynak kullanmanın gerekli olmayacağı şekilde iyi yapılandırılmış bir etkinlik prodüksiyon ajansıdır. Freelance personel dahil, uzun yıllardır aynı ekip ile iş yapmaya özen gösteririz.

Mekan ve hizmet ağı

İdeal olanı kolayca bulun, en uygun şartlarda hizmet alın!

Kurumsal Etkinlik Organizasyonu

Kurumsal toplantı organizasyonları, şirket partileri, ödül törenleri, marka yıldönümleri gibi kurumsal etkinlikler yanında, şirketimizi özellikle takım ruhu ve motivasyon aktivitelerinin oluşturulması için tek referans noktası olarak konumlandırdık.

Stratejik ortaklarla olan temaslarımız, sahip olduğumuz teknik ve hizmet becerileri, müşterilerimiz için gerçek “anahtar teslimi kurumsal etkinlikler” oluşturmamızı sağlar. Amacımız müşterilerimiz ve misafirleri için unutulmaz, kişiye özel bir deneyim yaratmaktır.

Kurumsal Etkinlik Prodüksiyonu

Etkinlik prodüksiyon ajansı, bir iletişim ajansı veya organizasyon ajansından farklı olarak, bir etkinliğin tüm teknik, lojistik ve organizasyonel yönlerinden sorumlu olan bir yapıdır.

Biz, HTC Events olarak, ikram, etkinlik mekanı, ses teknisyenleri, video teknisyenleri, grafik tasarımcıları, güvenlik ve vale hizmetleri gibi etkinliği bir bütün olarak organize edip üretmemizi ve ardından müşteriye sunmamızı sağlayan bir çok profesyonele ve çözüm ortağına sahibiz. Müşterimize “anahtar teslimi” etkinlik yönetimi sağlıyoruz.

2004 – 2019 Kurumsal Etkinlikler

Kurumsal etkinlikler ve event organizasyonlarımızdan:

2011 yılına kadar İstanbul Park’ta organize edilen çok sayıda uluslararası yarışın VIP & Paddock Club Lounge işletmesi ve tribün bilet satışını gerçekleştirdik.

Çok sayıda F1, MotoGP, WTCC, DTM yarış takımının konaklama, ve lojistik hizmetlerini sunduk.

VIP Lounge & Motor sporları

 • 2005 -2011 FORMULA 1 – HTC EVENTS Paddock Club VIP Lounge
 • 2005 -2007 MOTO GP Vip Village
 • 2005 F1 Istanbul GrandPrix – Her 10 misafirden birine hizmet
 • 2005 – 2006 Dünya Binek Otomobil Şampiyonası (WTCC)
 • 2005 – Alman Binek Otomobiller Şampiyonası (DTM)

Kurumsal Macera Etkinlikleri

A grubu seyahat acentemiz HTC Turizm (lisans no A-2610) ile yerli ve yabancı çok sayıda kurumsal şirkete Türkiye, Nepal, Iran, Rusya ve bazı Asya / Afrika ülkelerinde kurumsal macera turları ve ekspedisyonlar düzenledik.

Bazı rotalarımız:

 • Ağrı Dağı Tırmanışı (5137mt) – 6 Ekspedisyon
 • Everest Ana Kamp Trekking (5500mt) – 4 Ekspedisyon
 • Ama Dablam (6812mt) – 1 Ekspedisyon
 • Imja Tse (Island Peak) (6189 mt)- 1 Ekspedisyon
 • Kilimanjaro (5895mt) – 2 Ekspedisyon
 • Elbrus (5642 mt)- 2 Ekspedisyon