Kurumsal mutfak atölyesi ile, şirketçe mutfaktayız!

İp parkurlarını ve açık araziyi aklınızdan tamamen çıkarıp, takım ruhu çalışmalarındaki yeni akımla tanışın; Kurumsal Mutfak Atölyesi ve Yaratıcı Aşçılık!

Şirketler artık çalışanlarını daha iyi bir organizasyon ve takım çalışması için kesmeye, doğramaya ve güzel yemekler pişirmeye yolluyorlar.

Yemeğin dili evrenseldir ve hiçbir şey insanları birlikte bir yemek yaratmaya çalışmak kadar yakınlaştıramaz. Takım üyelerinizin, ofis ortamından uzaklaşarak mutfak ortamına geçecekleri sıradışı bir aktivite ile takım ruhu deneyimini üst seviyeye çıkartın.

Dünya mutfaklarından seçme bir mönüyü profesyonel asçılar liderliğinde bir ekip olarak hazırlayacak ve aktivite sonunda muhtesem bir sunumla bu yemekleri yine çalışanlarınızdan oluşan davetlilere tattırma fırsatını bulacaksınız.

Yaratıcı aşçılık aktivitemiz genelde 2-3 saat arası bir süre almaktadır. Yemek seçiminize bağlı olarak sürede değişiklik yapmak mümkündür. Tipik bir uygulamada 1.5 saat yemek hazırlığı sonraki 1 saat ise keyifli bir yemek olarak devam etmektedir. 5-75 kişilik grupların en az 6-8 kişilik takımlar halinde olması kazanımları ideal seviyede tutacaktır.

Başarının tadı takım çalışması ile çıkar!

Yaratıcı aşçılık takım çalışmasından bazı lezzetli başlıklar:
  • Geleneksel Saray Yemekleri
  • Türk Mutfağından Seçmeler
  • Suşi yapımı
  • Taze İtalyan Makarnaları ve Sosları Yapımı + şarap tadımı
  • Bol Acılı Meksika Mutfağı
  • Makaron Yapımı
  • Pizza Yapımı
  • Salata yapımı
  • ve daha pek çok lezzetleri dahil ettiğimiz alternatifler

Profesyonel aşçımız liderliğinde hep beraber pişirilen yemekler, aktivite sonunda yine katılımcılara servis edilecektir. Kurumsal mutfak atölyesi etkinliğimiz mobil mutfak ekipmanlarımız kullanılarak, toplantı salonları veya uygun indoor mekanlarda gerçekleştirilebilmektedir.

Teklif almak için bize ulaşınız.

Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.

Süre:90-180dk.
Kişi Sayısı:5-75 arası
Katılımcı Profili:Eğlenceli farklılaşma deneyimlerini seven, yüksek profil katılımcılar
Kazanımlar:Takım çalışması ve kooperasyon, takım rolleri ve farklılaşma, çapraz-fonksiyonlu işbirliği, liderlik becerileri, yaratıcılık, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma