Kurumsal Piknik Organizasyonu Ve Aktivite Alanı PARKUR HAKKINDA:

İstanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’de 10 dönüm arazi üzerinde kurulu PARKUR, outdoor etkinlikler dışında, misafir deneyiminin en üst seviyede olduğu bir şirket piknik alanı olarak hazırlandı.

Kurumsal piknik organizasyonu

Diğer İstanbul piknik alanları ile Parkur’un arasındaki temel fark, tesisimiz “kapalı gruplar” dışında misafir kabul etmemektedir. Misafir şirketlerimizin temel beklentilerinin izolasyon olduğu düşünüldüğünde, isabetli bir karar aldığımıza inanıyoruz. Çevresinde hiçbir yapılaşma olmayan Parkur piknik alanı, kurumsal organizasyonlar için ideal bir tercih desek yanlış olmaz.

kurumsal piknik şirket aile pikniği organizasyonu

Kurumsal piknik organizasyonu ve aile festivali gibi etkinlikleri organize ederken, hem tesisimiz bünyesinde bulunan, alanında en büyük ve çeşitli olan survivor konseptli engel parkurları, hem de uluslararası standardlarda takım oyunları ve outdoor aktivite çeşitlerini opsiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Şirket misafirlerimizin toplanma, yeme-içme ve gölgelik oturma alanları olarak kendi tasarımımız olan geodesic kubbelerin altında bulunan piknik masalarını kullanmaktayız.

Kurumsal Piknik Organizasyonu

Kurumsal piknik tesisi olarak sahip olduğumuz 10 dönümlük arazinin büyüklüğü, bize aynı anda iki ayrı küçük grubu ağırlama imkanı da vermektedir. 100 kişi altı misafir şirketler talep ettiğinde, aynı sektörden veya potansiyel rakip firmalar olmaması şartı ile, farklı oturma alanları ve farklı kurumsal aktivite kullanımları organize edilerek gerekli izolasyonu sağlayabiliyoruz. Geçmişte bu şekilde çok sayıda kurumsal piknik organizasyonu ve açıkhava etkinliği organize ettik.

PARKUR KURUMSAL PİKNİK MENÜLERİ

Müşterilerimiz olan kurumsal şirketlere sağladığımız piknik organizasyonu, aile festivali, takım günü gibi etkinlikler esnasında en iyi yeme-içme deneyimini sağlıyoruz. Üçüncü parti hizmet sağlayıcılardan satın aldığımız yeme-içme hizmetleri ile ilgili geçmiş deneyimlerimiz, bize mutfağın “içeride” olması gerektiğini öğretti. Bu sebeple catering firmaları kullanmıyoruz.

anadolu yakası piknik mekanları PARKUR
kurumsal piknik organizasyonu

Kurumsal şirket müşterilerimize sunduğumuz piknik yemeklerini basit bir dille anlatmak gerekirse, süslü sunumlardan arındırılmış, ev yapımı, en iyi kalitede malzemeler kullanılan en iyi lezzetler. Yemeklerimiz, en iyi deneyim ve sürdürülebilirlik için, çevre köylerden biraraya getirdiğimiz amatör “ablalarımız” tarafından hazırlanmaktadır. Bugüne dek, veda zamanı teşekkür mahiyetinde ekibimizin elini tek tek sıkmayan misafirlerimiz olmadı.

Kurumsal piknik organizasyonu

İster “light” atıştırmalık veya piknik kahvaltı seçeneği olsun, ister “deluxe” piknik barbekü menü olsun, tüm menü seçimleriniz misafirlerimiz doyana kadar sunulmaktadır.

Kurumsal şirket piknik organizasyonu sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar için uyarılar sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kurumsal Piknik Organizasyonu ve Şirket Piknikleri
Parkur’da Kurumsal Piknik

PARKUR KURUMSAL PİKNİK ALANI NEREDE?

Tesisimizin google haritalar üzerindeki lokasyonuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Polonezköy piknik alanları ve mesire yerleri geçildikten 6 km sonra, Cumhuriyetköy – Reşadiye yol ayrımına ulaşacaksınız. Hiçbir yöne sapmadan düz devam etttiğinizde Bozhane – İshaklı yol ayrımına gelmeden 200 metre önce, sağda Parkur Piknik Alanı tabelasını göreceksiniz. Tarlaların arasından stabilize yoldan ilerlediğinizde, yol sizi zorunlu olarak piknik tesisimize getirecektir.

Otopark imkanı: Kurumsal piknik organizasyonu için tesisimizde ağırladığımız misafirlerimiz için tesis sınırları içerisinde 65 araçlık , tesis çevresinde 25 araçlık otopark alanı bulunmaktadır.

Anadoöu yakası piknik tesisi mesire alanı