Koreografi ve takım senkronizasyonu odaklı Kuş Bakışı Logo aktivitesinde, çalışanlarınızın bedenlerini kullanarak hareketli veya hareketsiz görsel tasarımlar yapmalarını isteyeceğiz.

Ekibimizin ön çalışma ile hazırlayacağı sahada, aktivite günü çalışanlarınız verilecek brief sonrası çeşitli figürler ve hareketli animasyonlar yaratacaklar.

İster kurumunuzun logosu olsun, ister sizi temsil eden değerlere atıfta bulunan görseller, karşıdan bakıldığında katılımcıların oluşturduğu şekil bir anlam ifade etmezken, kuşbakışı görüntüde mesaj çok net olacaktır.

Her çalışanın o kurumun bir parçası olduğu ve parçalar olmadan bütünün olamayacağı vurgulanan  bu eğlenceli aktivite görsel bir hazine değerindedir. Bu nedenle bir drone ile kuş bakışı logo görüntüleri fotoğraf ve video olarak kaydedilecektir.

Koreografik çalışmayı profesyonel ekibimizin yapacağı bu canlı portre aktivitesi, hedeflenen görselin renklerine uygun peruklar, pankartlar veya kıyafetler ile ekstra canlandırılabilir.

Kuş bakışı aktivitesi, kalabalık grup olması şartı ile, sıradışı şekilde fotoğraflanmasını istediğiniz, bayii toplantısı katılımcılarından lansman ekiplerine kadar tüm profildeki takımlar için uygundur.

Görsellerini nerede kullanabilirsiniz?

Şirket binasında büyük bir duvarda hayal ederek başlayabilirsiniz! Kataloglarınızda, reklamlarınızda, kurum içi iletişim kanallarında, online mecralarda ve daha sayamayacağımız bir çok alanda yer bulabileceğinden emin olabilirsiniz.

Gala gecesinde, açılış organizasyonlarında ve diğer tüm özel günlerinizde davetlilerinize ve kurumunuz çalışanlarınıza bu özenli çalışmayı sunarak bir kez daha haklı gurur yaşayabilirsiniz.

Yemyeşil bir doğada ve bu aktiviteyi uygulamak isterseniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR websitesini inceleyebilirsiniz.

Aktvite detayları için bize ulaşabilirsiniz.