Birlikte veya ayrı, tüm ekipler için:

Online Hazine Avı!

Uzaktan takım çalışması oyunları alternatifleri arıyorsanız, yıllardır kazanımlarını ispatlamış Hazine Avı oyunumuz tam size göre bir seçenek!

15 yılı aşkın bir süredir ekiplerinizin ilişkilerini güçlendirmek, iletişim ve etkileşim becerilerini arttırmak adına onlarca oyunu ayağınıza getirdik. Yeni dünya düzeninde ise bilgisayarlarınıza, ve hatta en çok kullandığınız ekip iletişim uygulamalarına getiriyoruz. Zoom, Google Meet, Cisco Webex, veya hangi uygulamayı kullanıyorsanız, biz oradayız! 

Hazine avı oyunu, yapısı gereği yaratıcılığa açık ve esnek bir oyundur. Bu sayede yıllardır dünyanın pek çok şehrinde, müzelerde, parklarda, otellerde, gece veya gündüz demeden Hazine Avı oynattık. Pandemiden sonra değişen iş hayatı alışkanlıklarımıza uyum sağlamak adına, en çok sevilen takım aktivitemiz Hazine Avı’nı sanal dünyaya uyarladık. 

Ekibinizi kişi sayınıza uygun olarak alt ekiplere böldükten sonra, tarafımızca verilecek görev ve talimatların gerçekleştirilmesi istenecek, ipuçları ve bilmeceleri ekip olarak birlikte çözmeniz için kullandığınız video konferans uygulamasındaki break-out odalarda birlikte çalışarak rakiplerinize karşı yarışacaksınız.

Moderatörlerimiz ise ekip çalışmanıza ve verilen görevlerden alınan puanlara göre kazanan ekibi oyunun sonunda açıklayacak.

Mesafeler bize vız gelir diyen tüm ekipleri, online Hazine Avı oyunumuza çağırıyoruz!