Ekiplerinizin açıkhavada deneyimleyeceği bu outdoor takım oyunları ile sıradışı ve eğlenceli saatler sizi bekliyor.

Outdoor takım oyunları, açık havada grup eğitimleri halinde uygulanırken,  takım dinamiklerini pekiştirip, eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayacaktır.

Katılımcıların iletişim becerilerini en üst seviyede kullanacağı, sınırlı kaynak ve zaman kullanımını isteyen, güven oluşturucu özelliği olan çok sayıda oyun sizi bekliyor.

Outdoor Takım Oyunları örnekler:
Katapult:

Mancınık, (Katapult) Orta Çağ’da savaşlarda ve kuşatmalarda, duvarları hasara uğratmak için kullanılan, bir kol kullanılarak uzak mesafelere fırlatmalar yapabilen kuşatma makineleridir. Takım üyeleriniz en az bir insan boyunda tasarlayıp imal edecekleri bu mancınıklar ile zararsız top atışlarını eğlence amaçlı kullanacaktır.

Köprü:

En sağlam köprüyü kim inşa edecek? Verilen projeyi çözüp, takım olarak görevleri yerine getirebilecek misiniz? Yanlış monte edilen bölümlerin tekrar inşaasında kriz yönetimini başarıyla idare edebilecek misiniz?

Ay Roketi:

Üstüne binip aya yolculuk edebileceğimiz bir roket yapmak iki saat içerisinde mümkün olmayabilir, ancak hava basıncı ile gökyüzüne fırlatılan bir su roketi tasarlayıp diğer ekiplerle yarışmak mükemmel bir takım çalışması ve son derece keyifli bir aktivitedir.

***

Bu eğlenceli outdoor takım oyunları dışında alternatif seçenekleriniz de var.

Survivor Parkuru 

Türkiye’nin en büyük survivor engel parkurlarına adanmış tesisi PARKUR‘da sizleri ağırlamaktan büyük keyif duyacağız.

Outdoor Training

Size nerede olursanız, hangi tesisi seçerseniz, biz oraya gelip eğitim vereceğiz.

Kombine Takım Çalışması

Outdoor training programına alternatif olarak, daha az nakliye ve kurulum maliyeti isteyen kombine takım çalışması programında ihtiyacınız olan tüm kazanımlar mevcut.