Outdoor training açıkhava eğitimleri esnasında katılımcıları takımlar halinde bir dizi problem çözümü ve takım ruhu gerektiren oyunların içine dahil ediyoruz.

Bu programda sizleri ne bekliyor?

Bu eğitsel oyunların her biri, mutlak takım çalışması, stratejik planlama, açık iletişim, sınırlı kaynak kullanımı, rol ve sorumluluk dağılımı, birlikte hareket etme, takıma güven gibi beceri ve yaklaşımlar gerektirmektedir.
Yaşayarak öğrenme metodolojisi ile katılımcılar neyi doğru, neyi yanlış yaptıklarını deneyimlerken, aynı zamanda takım arkadaşları ile eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Outdoor Training başlığı altında 50’den fazla takım oyunu moderasyonu yapmaktayız. Açıkhava takım çalışması eğitim gününüz için ayırdığınız toplam süreyi göz önünde bulundurarak, kişi sayınıza ve lokasyona uygun aktiviteleri kombine ederek, size özel programı oluşturabiliyoruz.

Her oyunun sonunda takımlarla birlikte yaptığımız değerlendirme ile eksiklerin veya ideal yaklaşımların altını çizerek akılda kalmasını sağlayabiliyoruz. Bu sayede gerçek bir ekip olarak çalışmanın rekabet ortamında sizi çok daha güçlü kılmasını sağlıyoruz. Bu açıkhava takım aktiviteleri sırasında temel amacımız, yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesini sağlamaktır.

Planlama

Her uygulamada kurumunuza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak outdoor training programları yaratabileceğimiz gibi, kombine takım çalışması yaklaşımı ile denenmiş ve etkili bir paket de sunabiliriz.

Uluslararası standardlarda outdoor training oyunları, genelde 15-25 dakika arası sürmektedir. Bu oyunlardan farklı kazanımlar içerden 5-7 tanesini birleştirerek programlarımızı sunuyoruz. Takım konsantrasyonun optimum seviyede olduğu programlar genelde 2.5-3 saati geçmemektedir. 

Zaman zaman bize ulaşan kurumların tercihi ile, daha hafif malzemeler ile kurguladığımız, büyük bir nakliye maliyeti istemeyen “Kombine Takım Çalışması” programını da sunmaya başladık. Özellikle Istanbul dışındaki Outdoor Training taleplerinizde, personel ulaşımına ilaveten, nakliye maliyetleri de doğmaması için bu programı tercih ederek düşük bütçe avantajını kullanabilirsiniz.

Nerede yapabiliriz?

Şirket ofisleriniz, otellerin toplantı salonların gibi ksapalı mekanlarda da, açıkhavada, doğada da organizasyon yapabiliriz. Eğer açık havada ve bu amaçla kurulu bir tesiste organizasyon yapmak isterseniz, sizleri Istanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’deki outdoor aktivite tesisimiz PARKUR‘a bekliyoruz.

Outdoor training oyunlarımızın genel içerik ve açıklamalarını almak için lütfen bize ulaşınız

Süre:90-150 dk.
Kişi Sayısı:20-200
Kazanımlar:Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim ve liderlik becerileri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, Ekip çalısması ortamı yaratmak, iletişimi güçlendirmek, Durumsal liderliğin ön plana çıkartılması, Baskı altında karar verebilme, Stratejik planlama, Problem çözme, Ekip içi koordinasyon, Bilgi transferi, Ortak amaç ve hedef oluşturma