Ritim atölyesi ile ortak ritim oluşturmanın gücüne inanıyoruz!

Neden Perküsyon ritim workshop?

İnsanlık davulların ve ritmin gücünü yüzyıllardır motivasyon ve eğlence amaçlı kullanıyor. Biz de depomuzda bulunan yüzlerce perküsyon enstrümanı ile 10 yıldır yerli ve yabancı şirketlere ritimin gücü ile takım ruhu, motivasyon ve eğlence dolu workshoplar organize ediyoruz.

Perküsyon ritm workshop çalışmamızda, profesyonel eğitmenlerimizin verdiği sürekli brief ile takım üyeleri, perküsyon enstrümanlarını kullanarak takımın ortak ritmini yakalamalı ve kendi müziklerini icra etmeleri gerekmektedir. Bu workshop süresince kurum çalışanları, birbirleri ile olan iletişimi güçlendirerek, takım ruhu ile birlikte üretmenin, sonucu ne kadar etkilediğini perküsyon ritim atölyesi ile bir kez daha fark edecekler.

Perküsyon ritim workshop uygulama tekniğimiz

Eğitmenimizin önce alkışlama ile katılımcıları ritim dünyasına davet etmesi ile başlar. Beden perküsyonu sınıfında olmasa da, ortak hedef oluşturma ve ritim duygusunu hissetme konusunda alkışlar etkili bir başlangıçtır. Ardından tüm katılımcılar enstrümanlarını kullanarak eğitmen perküsyon sanatçılarımızın direktifleri ile giderek daha kompleks ritimleri kullanmayı öğrenecektir. Perküsyon ritm workshop esnasında kalabalık gruplarda saksafon, gitar gibi enstrümanları da ekleyerek çok sesli müziğe geçiş yapabiliyoruz.

Interaktif katılım ile renklenen bu gösteriyi, farklı konseptlerle (Latin / Küba / Afrika / Oryantal) birleştirerek, ve hatta koreografiler ekleyerek sıradışı bir hale getirmek de mümkün. Perküsyon ritim workshop etkinliğini dilerseniz bir defaya mahsus alabilir, veya şirket içerisine bir hobi klübü olarak dahil ederek, periyodik olarak ritm ile şirket çalışanlarınıza motivasyon çalışmaları sağlayabilirsiniz.

Perküsyon Workshop Uygulamasını Nerede yapabiliriz?

Kapalı mekanlarda.

Şirket ofislerinizden fabrikalarınıza, toplantı otellerinden  seçmiş olduğunuz parti mekanlarına kadar her yerde yapabiliriz.

Açıkhavada ve doğada

Toplantı çadırlarımızda veya yemyeşil doğada minderler üzerinde hazır kurulu sahnemiz ile bu ritim atölyesi ve perküsyon workshoplar için PARKUR tesisimizi kullanabilirsiniz.

Kurum logolu perküsyon enstrümanları

Perküsyon Enstrümanları imalatı konusunda uzman tedarikçimiz ile talebiniz halinde kurum logolu enstrümanlar imal ettirip, perküsyon ritim workshop sonrası katılımcılara hediye edebiliyoruz.

En iyi: 15-1500 kişi / 50-60 dak

Alternatif ritim atölyesi seçeneklerimiz:

Beden Perküsyonu

Boomwhackers

Perküsyon workshop uygulamalarımız ve diğer müzikal aktivite seçenekleri için bize ulaşın.