Resim yaparak çalışan motivasyonu arttırabileceğiniz aktivite: Boya Takımı!

Öyle bir takım çalışması düşünün ki kendisi sadece 60-90 dakika sürsün, ancak sonuçları uzun yıllar kalıcı olsun. Şirket resim aktivitesi olan “Boya Takımı” işte böyle bir takım çalışması.

Büyük bir resim… Hatta büyük değil dev bir resim!

Şirket binanız, fabrikanız, deponuz veya herhangi bir tesisinizin duvarında büyük bir resim hayal edin. Sizi, yani şirketinizi ve temsil ettiklerini anlatan bir resim olmalı bu bahsettiğimiz. Sizi anlatacak bu resmi en iyi siz yaparsınız diyoruz, ve sizi ekibinizle şaheserinizi yaratmaya davet ediyoruz.

Ekibinizin bu şaheseri yaratabilmesi için hiç kuşkusuz profesyonel bir ekibin desteğine ihtiyacı vardır. Şirket resim aktivitesi “Boya Takımı” detayları:

  • Önce kurum yöneticileri ile beraber, boyanacak resmin teması ve üzerinde bulunacak kurumsal değerler üzerinde mutabık oluyoruz.
  • Sizin için, çok parçalı büyük bir resmi önceden “predrawn” olarak çizilmiş vektörel bir çizim halinde hazırlayacak ve her boyama alanını renk kodlarıyla numaralandıracağız.
  • Numaralandırılmış renk kodlarına uygun boyayı, şövalyeleri, fırçaları, paletleri, temizlik malzemelerini, önlü̈kleri ekibinizin ihtiyaçlarına göre temin edeceğiz.
  • En fazla 4 kişilik takımların her üyesi kendisine bir boyama alanı seçer ve elindeki boyalarla çizimdeki renk kodlarını eşleştirerek boyamasını yapar.
  • Çalışma bittikten sonra, tüm tuvalleri metal aparatlar ile biraraya getirerek uygun yerlere dizeceğiz k, bu sırada ekibiniz orada olmayacaktır. Bugüne kadar boya takımına dahil olan hiçbir takım üyesi, resimin bütününe dair doğru tahminde bulunamadı 🙂

Pano çevrildiğinde ortaya çıkacak büyük resim, coşku ve alkışlar dışında, şaşkınlık, gurur ve farklı duygusal anlara da ilham vermektedir.

Şirket resim aktivitesi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Diğer sanatsal aktiviteleri görmek için bu linke tıklayınız.

Geçmişte bu aktiviteyi çok defa açıkhavada hatta gece bile gerçekleştirdik. Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR‘da bir organizasyon için iletişime geçiniz.

Süre:60-90 dk.
Kişi Sayısı:10-200
Kazanımlar:Takım ruhu, aidiyet duygusu, bütünün parçaları olmak, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma,