Kağıttan gemiler yapmak için yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz!

Su aktivitesi için aradığınız sıradışı takım oyunu işte budur. Takım çalışması ile üretmenin, üretilen aracın hedefe ulaştığını görmenin en keyifli yolu!
Büyük takımlarınızı 5-10 kişilik ekiplere bölerek, kendilerine sağladığımız kırtasiye malzemeleri ile bir tekne inşaa etmelerini ve suya indirip bol kahkaha dolu bir regatta yapmalarını istiyoruz.

Süslenen teknelerin üzerine yazılan kurumsal motto ve konseptler aynı zamanda toplantı hedeflerinize de atıfta bulunuyor.

Denizci ekibinizin bu şaheseri yaratabilmesi için ekibimiz profesyonel destek verecek. Tekneyi inşaa etmeniz ve süslemeniz için gereken tüm malzemeleri setler halinde ekiplere dağıtacağız. Her ekibe örnek tasarımlar ve yapım teknikleri hakkında bilgilendirici dokümantasyon ve sahaiçi destek sağlıyoruz. Bu sayede ekiplere kendi tasarım fikirlerini oluşturmasını ve farklı denemeler yapmalarını sağlayacağız.

Ve final. Güçlü bir moderasyon, eğlenceli bir sunum ve sonucu merakla bekleyen seyirci kitleniz ile heyecanlı ve bol kahkahalı bir yarış sizi bekliyor.

Su aktivitesi güvenlik kriterlerimiz:

Depomuzda yüzlerce can yeleği bulunmakta. Dahası ihtiyaç halinde kullanabileceğimiz güçlü bir motorla donanmış teknemiz bile mevcut.

Ama su aktivitesi organizasyonlarında hiç riske girmek istemediğimiz için kriterlerimiz belli:

  • İnsan boyunu geçmeyecek sığ bir derinlik ölçüyor ve oraya şamandıra atıyoruz.
  • Ekibimiz güvenlik için şamandırada bekliyor, takımları izliyor.
  • Tüm katılımcılara her ihtimale karşı can yeleği temin ediliyor.
  • Amatör tekneler batsa dahil tüm katılımcılar sadece eğleniyor.