Survivor engel parkurları ile güçlü takımlar yaratıyoruz!

Fiziği değil, takım motivasyonu ve işbirliği gücü olanlar kazanıyor.

Açık havada gerçekleştirilen takım çalışması ve outdoor grup eğitimlerinde yepyeni bir soluk! CBS televizyon showundan çıkmış oyunları, etkinlik mekanının büyüklüğüne, grup sayısına ve hava şartlarına göre sizin için kuruyoruz. Bir tek ıssız adamız eksik, ama dilerseniz belki onu da sağlayabiliriz.

Bu alandaki deneyimimizin ispatı, Istanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’de 10 dönüm arazi üzerine kurduğumuz PARKUR outdoor aktivite merkezimizdir. Detayları görmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Survivor Parkurları Parkur Outdoor Aktivite Merkezi

Adrenalin dolu bir maceranın yaşandığı Survivor parkurları organizasyonu süresince katılımcılar, büyük bir arazide takımlar halinde yarışarak parkurları tamamlamaya çalışacaklar. Herkesin hem izlerken hem de oynarken büyük heyecan duyduğu bu takım çalışması etkinliğinde katılımcıların “bireysel performansları ile takım çıkarlarının çatışması” halini deneyimleyerek “baskı ve stres altında” doğru karar alma süreci ile başarıya ulaşmaları amaçlanmaktadır.

Survivor parkurları etaplarımız etkili bir takım çalışması gerektiren engel parkurları, liderlik becerilerini pekiştiren hedef oyunları, bireysel ve ekip olarak stresle başa çıkmayı zorunlu kılan dayanıklılık parkurları, strateji ve işbirliği gerektiren denge oyunları, ve zihinsel jimnastik sağlayan puzzle oyunlarından oluşmaktadır.

Onlarca farklı survivor parkurları ve parkur oyunları arasından, sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre seçimler yapılarak bütün etkinlik neredeyse kuruma özel kurgulanabilmektedir. Üstelik zaman kısıtlaması yoktur. 2 saatten tam güne kadar farklı etaplarda Survivor oyunları planlanabilmektedir. Finalde ise Survivor galibiyet totemini hangi ekibin kazanacağını, takım dinamikleri, stratejik planlama ve ekip uyumu belirleyecektir.

Survivor parkurları kurumunuza özel konseptte engel parkurları için bize ulaşın.

Survivor oyunları hakkında sık sorulanlar:
Takımlarımız fiziki aktivitelerde zorlansın istemiyoruz, keyif almayabilirler. Ne öneriyorsunuz?

Bizim engel parkurlarımız kurumsal organizasyonlar hedeflenerek tasarlandı. Dolayısı ile kimse dışarıda kalmasın istiyoruz ve parkurlarımızı ona göre şekillendiriyoruz. 7-70 yaş arası herkes oynayabilir. En sert parkurda bile takım üyenizi adım attırmadan oyuna dahil edebiliyoruz. Detaylar için bize ulaşınız.

Survivor oyunları ne kadar sürüyor, ideali nedir?

Ideal kurguda oyunlar 2,5-3 saat sürmektedir. Bu süre içerisinde katılımcılar yaklaşık 5 veya 6 engel parkuru veya strateji oyunu deneyimleyebiliyorlar.

Ne kadar alana ihtiyacınız var? Toplantı organizasyonu yaptığımız tesisin ne gibi özellikleri olmalı?

Grupların büyüklüğüne göre tesise getirilecek parkurların büyüklüğü de değişecektir. Aynı anda kimse beklemeden oyun oynansın istendiğinde, 100 kişilik bir grup ile 200 kişilik bir grubun ihtiyaçları haliyle değişecektir. Ideal 5 veya 6’lı oyun set upları ortalama 500 metrekare alana ihtiyaç duyar. Zeminin çim veya kum olması farketmez.

Kurulum ne kadar sürüyor? Siz ne zaman geleceksiniz?

Eğer organizasyon sabah gerçekleşecekse 1 gün öncesinde ekibimizin tesise giriş yapıp survivor parkurları ile görselliği bütünleyecek aksesuarları yerleştirmesi gerekir. Öğleden sonra gerçekleşecek organizasyonlar için 5 saat araç mesafesine kadar ekiplerimiz geceden yola çıkabilir. Bazı setuplar için yine 1 gün önce gelmek gerekebilir.

Kendi tesisimiz PARKUR’da etkinlik yapacaksınız aynı anda 300 kişinin oyun oynayabileceği survivor parkurları ve strateji oyunlarının alanda hazır kurulu olduğunu hatırlatmak isteriz. Detaylar için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.