Takım proje aktivitesi olan Medeniyet, özetle küçük takımlara bölünen ekip üyelerinin, doğru planlama ve strateji ile yardımlaşarak küçük bir medeniyet kurmasıdır. Takım çalışması ve yaratıcılığın, kurum hedefleri ile en kolay birleştirildiği aktivitelerden biridir Medeniyet!

Değerlerini belirle, kanunlarını oluştur, kendi medeniyetini kur!

Bu sıradışı takım proje aktivitesi kapsamını, toplam ekip üyesi sayısına göre genişletmek veya daraltmak mümkündür. Temelde hedefimiz, kurumumuzun ismiyle anılan bir medeniyet kurmaktır. Bu medeniyet içinde, genel merkezimiz, fabrikamız, sosyal alanlarımız, araçlarımız ve ekiplerin öngördüğü diğer tüm temalar tasarlanıp inşaa edilebilir.

Yaratıcılık ve uygulama açısından esnek yapısı ile bu aktivite, küçük ekipler için daha uzun süreli veya büyük ekipler için kısa sürede daha kapsamlı bir takım proje yönetimi çalışması haline getirilebilir. Geçmiş yıllarda kazandığımız tecrübe ile Medeniyet projesini artık çok daha gösterişli, ekip çalışması adına etkin ve kolay uygulanabilir hale getirdik.

Takım proje aktivitesi Medeniyet set up:

Gerçek bir takım proje aktivitesi olan Medeniyet etkinliğinde, kullanılan malzemelerde yapılacak ufak değişiklikler ile uygulama alanını açık havadan toplantı salonu içerisine de taşıyabiliyoruz. Kendi büyük medeniyetinizi yaratmanız için tek gereken, takım proje yönetimi stratejisi, etkili takım çalışması, sinerji ve biraz da yaratıcılık.

Büyük malzemelerin kullanıldığı ve geniş alan isteyen takım proje yönetimi aktivitelerinde, bizim tecrübemiz gösteriyor ki ideal set up 10 kişilik takımların çalışması ve konsept dahilinde ihtiyaç duyulursa, 10 kişilik bu takımların üretiminin finalde başka takımlar ile birleştirilmesidir.

Başla – Planla – Tamamla – İzle – Bitir

Medeniyet aktivitesi içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür proje yönetim aktivitelerini de yapabileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.