Legomania: Eğlenceli ve Yaratıcı Ekip Aktivitesi.

Bu yaratıcı ekip aktivitesi uzun yıllarca önce Türkiye’de ilk bizim tarafımızdan sunuldu!

Yaratıcılık, hayatın her alanında olduğu gibi iş dünyasında da çoğu zaman etkili bir güçtür. Gerek problem çözümünde, gerekse pazarlama ve satış tekniklerinde, gerek piyasaya alternatif ürün sunmada yaratıcılık olmazsa olmaz bir yetenektir.

Yaratıcı ekip aktivitesi olan Legomania, ekiplerinizin zamana karşı yaratıcılığı kullanırken birlikte planlama, tasarım ve üretim aşamalarını zaruri olarak kullanacağı bir aktivite. Üstelik lisanslı gerçek lego parçaları ile.

Çalışanlarınızdan oluşan takımlardan, kendilerine sağladığımız Lego parçalarını kullanarak herhangi bir obje tasarlamalarını istiyoruz. Toplantının amacı, kurum değerleri veya kurumuzun hedeflerine atıfta bulunan sanat eserleri olması öncelikli tercihimiz tabi ki. Konsepte uygun olduğu sürece oyuncaklar, heykeller veya aklınıza gelebilecek herşey olabilir. Bu eğlenceli yaratıcı takım aktivitesi süresince tasarlanacak objeler, firmanın bir ürünü olabileceği gibi kura sonucu önceden belirlenen zorlu bir görev de olabilir. Aktivite sonunda ekiplerinizin diğer tüm takımlara sunum yapacağını akıllarından çıkarmadan konsept tasarımı yapmaları da önemli.

Nasıl yapıyoruz?

Kimi zaman katılımcılar için mini bir pazar yeri kurarak, Lego parçalarını başka takım çalışması performanslarından edindikleri “Kurum Parası” ile satın almalarını ve stratejik planlama yapmalarını sağlıyoruz.

Katılımcılar ekiplere ayrılarak kendi objesini de tasarlayabilir, ya da ortaya çıkarılması istenen dev objenin her etabını ayrı ekiplerin bitirmeleri de istenebilir. Aktivitenin akışı, ihtiyaçlarınıza özel olarak şekillendirilecektir.  İster salt eğlenceli bir takım aktivitesi olsun, ister KSS çalışması olsun, beklentilerinize uygun olarak firmanıza özel bir seans planlanacaktır.

Kurumsal sosyal sorumluluk ekip aktivitesi olarak Legomania!

Legolar ile gerçekleştirilen bu yaratıcı ekip aktivitesi organizasyonunun en güzel tarafı, kurumsal sosyal sorumluluk aktivitesi olarak da sunabilmemizdir. Arzu edildiği takdirde ek bir maliyet ile organizasyon sonunda bu lego parçalarını satın alarak LÖSEV, SHÇEK gibi kurumlara bağışlayabilir, böylece ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

LEGOMANIA aktivitesi içeriği ve teklif almak için bize ulaşınız.

Kurumsal toplantı, piknik, survivor oyunları dışında bu tür yaratıcı ekip aktivitesi de yapabileceğiniz Outdoor Aktivite Merkezimiz PARKUR sitesi için tıklayınız.