Yaratıcı ekip çalışması arıyan tüm yöneticilere diyoruz ki BİZİMLESİN!

Çalışanlarınızdan sıradışı malzemelerle çılgın elbiseler tasarlayarak absürt bir şirket defilesi hazırlamalarını istesek ne olurdu? Biz söyleyelim, birlikte üretmenin keyfine varıp çok eğlenirlerdi, çünkü daha önce yaptık!

Kıyafetlerinizi sizler tasarlıyor ve defilenizi siz kurguluyorsunuz. Jüri ise yeteri kadar eğlenceli olmayan tasarımların sahibi takımlara acımasızca “Bizimle değilsin” diyor. Project Runway’den ilham aldık ve iş dünyasına ait kavramlarla bağdaştırarak sizlere yaratıcı ekip aktivitesi için çok özel bir opsiyon sunuyoruz.

Uygulama hakkında

Katılımcıları küçük takımlara ayırdıktan sonra moda tasarımı ile çok da ilgisi olmayan malzemeleri teslim ediyoruz. Bu malzemeleri bazen ellerindeki “sanal bütçe” ile pazar yerinden satın almalarını da isteyebiliyoruz.

Sıfırdan bir marka yaratarak, bir koleksiyon tasarlamak, defile kurgulamak, bu markaya özgü bir konsept ve slogan üretmek projenin alt görevleri olarak ekiplerin görevi. Üst düzey yaratıcı ekip çalışması ve liderlik becerileri gerektiren “Bizimlesin!” projesini dilerseniz tematik bir moda şovuna dönüştürebilir, sunucu ve mankenler temin ederek etkinliği daha da zenginleştirebilirsiniz.

Yaratıcı takım oyunları sınıfında, hem ekip kaynaştırma aktivitesi olarak, hem de proje yönetimi eğitimi olarak uygulanabilecek bu team building aktivitisine, ihtiyaçlarınız dahilinde eklentiler yapmak mümkün.

Aşağıda benzer kazanımları olan alternatif aktivitelere dikkatinizi çekmek isteriz.

Yaratıcı ekip çalışması aktiviteleri bu kadarla sınırlı değil tabi ki. Diğerleri için ekibimize ulaşınız.

Uyuglamalar için toplantı çadırlarımızı ve açıkhava toplantı alanlarımızı kullanabilirsiniz. Detaylar için PARKUR websitesini ziyaret ediniz.