Tee-Shirt!

Bu yaratıcı takım çalışması uygulamasında, boyamak için özel olarak seçilen t-shirtler, kumaş boyaları, fırçalar, pullar, boncuklar ve ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeler ile temizlik malzemeleri gibi tüm detayları hazırlayıp, tüm ekip ile beraber içinizdeki tasarımcıyı gün yüzüne çıkartacak sıra dışı bir aktivite sunuyoruz.

Kendi yarattığınız t-shirtleri giyerek veya çekiliş sonucu eşleştiğiniz arkadaşınız için t-shirt boyama sonrası hediye ederek, bu kurumsal etkinlik ile çok eğlenceli bir gün geçirebilir, hatta isterseniz finalde bir moda defilesi hazırlayabilirsiniz.

Tee-Shirt Yaratıcı Takım Çalışması

Moda Fiyasko aktivitemizden farklı olarak bu yaratıcı takım çalışması aktivitesinde üretilen t-shirtler giyilebilir haliyle dayanıklı ve şık olmak zorunda. Her rengi üzerinde gösterebilen, beyaz renkli ve katılımcılara uygun bedende boyama t-shirtlerini biz temin ediyoruz. Size düşen, kısa bir brief sonrası tüm kararsızlıkları aşmak, hayal gücü ve sınırsız yaratıcılık ile üretmek!

Tee-Shirt : Yaratıcı takım çalışması için tişört boyama aktivitesi!

Tee-Shirt boyama aktivitesinin en büyük avantajlarından biri, takım üyelerinin yetenek konusunda bir denetime tabi olmaması, hiç denememektense gelişimin önemli olduğunun farkına varılmasıdır. Ekip çalışması esnasında, az bilen çok bilenden, az yetenekli daha yetenekliden destek almaktadır. Ekip üyelerinin başka bir arkadaşı için Tee-Shirt hazırladığı konseptlerde, her gün iş hayatında işbirliği yaptığı, beraber çalıştığı takım arkadaşlarının beğenilerini, hobilerini, kültürünü göz önünde bulundurması, kaynaşmanın ve değer vermenin gücünü artırmaktadır.

Bazı takım aktiviteleri vardır ki, kurumsal olarak siz sunmadan çalışanlarınız talep etmezler veya takım ruhu katkısı dışında o kadar eğlenceli olacağını tahmin edemezler. Tee-Shirt boyama işte böyle bir team building aktivitesidir. Üstelik özen ve iş disiplini konusunun altını çizdiğini de hatırlatmak isteriz. “Kötü bir iş” çıkartmayı kimse istemez ve takımın her üyesi elinden gelenin en iyisini yapar.

Yaratıcı takım çalışması teambuilding

Yaratıcı takım çalışması hiç bu kadar renkli ve eğlenceli olmamıştır!

Format gereği son derece esnek olan bu aktivite, rengarenk özelliğinden dolayı sadece eğlence ve motivasyon amaçlı uygulanabildiği gibi, eğitim, ürün lansman aktiviteleri gibi farklı konseptler içinde de gerçekleştirilebilir. Hatta boyanan t-shirtler gün sonunda açık arttırma ile satışa sunulabilir ve bu yolla elde edilen gelir herhangi bir vakıf veya sosyal yardım kuruluşuna bağışlanabilir.

Geçmişte ekibimiz 250 kişiye bu uygulamayı keyifle yaptırmış ve son derece olumlu geri dönüşler almıştır. Sizde içinizdeki cevherleri görmek istiyorsanız bizi arayın.

Tee-shirt aktivitesini açık havada ve outdoor eğitimler öncesi ve sonrasında bir buz kırıcı aktivite olarak da seçebilirsiniz.

Süre:60-90 dk.
Kişi Sayısı:5-250 kişi
Kazanımlar:Yaratıcı takım çalışması, kreatif çalışma, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, proje yönetimi, zaman yönetimi, ortak amaç ve hedef oluşturma, sosyal sorumluluk